BIURO SPRZEDAŻY. LĘBORK ul. ARMII KRAJOWEJ 20
+48 600 517 525
info@kd24.pl

"Staszica 22"

Mieszkania gotowe do odbioru. 

Poznaj inwestycję
„Staszica 22” 

„Staszica 22” to nowo wybudowany obiekt mieszkalny, który został ukończony i oddany do użytku w 2023 roku. Nowoczesna forma architektoniczna, użycie trwałych materiałów oraz dbałość o detale podkreślają wyjątkowy charakter inwestycji.

Budynek i otaczajaca go infrastruktura, zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu dopasowanym do swoich potrzeb, ceniących spokój wynikający z lokalizacji a jednocześnie chcących mieszkać nieopodal centrum miasta.

Jakość ma znaczenie

Sposób wykończenia części wspólnych wykonany z dbałością o szczegóły jak również połączenie elementów drewnianych i metalowych zapewniają kapitalny wygląd a jednocześnie funkcjonalność i komfort. Przeszklona klatka schodowa dodaje wnętrzom przestrzeni i światła.

Wybór metraży od 25 m2 do 42 m2 pozwala na dopasowanie mieszkania do swoich aktualnych potrzeb. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwu pokojowe zaprojektowane z myślą o osobach planujących zakup wymarzonego, być może pierwszego mieszkania. Prywatną strefę relaksu dopełniają przynależne do mieszkań balkony lub ogródki. Posesja ogrodzona, oświetlona i całodobowo monitorowana z bramą wjazdową otwieraną elektrycznie. wszystko to daje mieszkańcom, tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa.

Standard

Lokalizacja

Budynek i składające się na inwestycję zaplecze rekreacyjno-parkingowe, powstały przy ul. Staszica 22, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Lęborka. Dojazd do obwodnicy zajmuje zaledwie kilka minut, dzięki czemu szybko i bez trudu można dostać się do sąsiednich miast.
Z terenu inwestycji dojazd do centrum czy dworca PKP zajmuje tylko 5 minut autem. W pobliżu znajdują się obiekty użyteczności publicznej.

Pełna oferta mieszkań

12 mieszkań z ogródkami lub balkonami gotowych do odbioru. Do każdego mieszkania przyporządkowane miejsce parkingowe i miejsce w zamykanej wiacie rowerowej.
Obejrzyj mieszknia poniżej.

Finansowanie

Oferujemy profesjonalne usługi w oparciu o indywidualne podejście do klienta, doświadczenie i etykę zawodową. Bezpłatnie porównamy i dobierzemy najlepszą ofertę kredytu hipotecznego spośród wiodących banków.

Zakup za gotówkę

Zakup mieszkania za gotówkę nie musi być stresujący i trudny. By przebiegał sprawnie, wystarczy kierować się jasno określonymi wytycznymi i trzymać kilku prostych kroków. Zadbamy o to, żebyś przeszedł je sprawnie podczas kupowania mieszkania.

Zapytaj o szczegóły

Kredyt hipoteczny

Wybór optymalnej dla Ciebie oferty kredytowej – dostosowanej do Twoich potrzeb i wyznaczonych celów – jest dla nas nadrzędny. Dokładnie analizujemy wszystkie oferty pod wieloma kryteriami, m.in. takimi jak: oprocentowanie, prowizja, warunki wcześniejszej spłaty, dodatkowe ubezpieczenia, warunki zmiany oprocentowania itd. Warto zapoznać się z ofertami przynajmniej kilku banków, aby wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu możesz w jednym miejscu porównać najlepsze dla Ciebie kredyty mieszkaniowe.

Zapytaj o szczegóły

Rządowy program „Pierwsze mieszkanie”

Nie czekaj do lipca, u nas już dziś możesz wybrać swoje wymarzone M z myślą o rządowym programie „Pierwsze Mieszkanie”. Nie zwlekaj – bez ryzyka – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!  Wybierz swoje wymarzone mieszkanie z oferty sprzedaży „Staszica 22”. Sprawdź czy spełniasz wymagania programu rządowego

Zapytaj o szczegóły

Galeria

Zdjęcia zrealizowanej inwestycji „Staszica 22” w Lęborku.